הצטרפו למשפחת אמנויות הלחימה שלנו – ההרשמה בעיצומה!

שיעורים ומחירים

שאלות תשובות

מה עלי ללבוש לשיעור הראשון שלי?

לשיעור הראשון שלך, אתה יכול ללבוש בגדי אימון נוחים כגון חולצת טריקו ומכנסיים קצרים או מכנסי טרנינג. אם יש לך gi (מדי הג'יו-ג'יטסו המסורתיים), כדאי ללבוש את זה. אחרת, נתאים לך אחת לצורך האימון.

האם אני צריך להיות בכושר לפני שמתחילים בג'יו-ג'יטסו?

לא, אתה לא צריך להיות בכושר כדי להתחיל ג'יו-ג'יטסו. השיעורים שלנו מיועדים להתאים לכל רמות הכושר. תוך כדי אימון, הכושר, הכוח והסיבולת שלך ישתפרו באופן טבעי. אנו ממליצים לכולם להתחיל בקצב שלו ולהתחזק בהדרגה.

באיזו תדירות עלי להתאמן?

תדירות האימונים תלויה במטרות ובלוח הזמנים האישיים שלך. מתחילים מתחילים בדרך כלל עם 2-3 שיעורים בשבוע. ככל שמתקדמים וגופך מסתגל לאימון, אתה יכול להגביר את התדירות. עקביות היא המפתח לשיפור בג'יו-ג'יטסו.

האם הג'יו-ג'יטסו בטוח?

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות במועדון שלנו. בעוד שג'יו-ג'יטסו, כמו כל אומנות לחימה, כרוך במגע פיזי וטומן בחובו סיכון מסוים לפציעה, המדריכים שלנו מדגישים טכניקה נכונה ושליטה כדי למזער סיכונים אלו. אנו מעודדים סביבת אימון מכבדת ותומכת.

האם אני צריך ניסיון קודם באומנויות לחימה?

אין צורך בניסיון קודם באומנויות לחימה כדי להתחיל להתאמן בג'יו-ג'יטסו. השיעורים שלנו מיועדים להתאים למתחילים מלאים וגם לבעלי ניסיון באומנויות לחימה אחרות. המדריכים שלנו ילוו אותך דרך היסודות ויעזרו לך לבנות בסיס חזק.

האם ילדים יכולים להתאמן בג'יו-ג'יטסו?

בהחלט, אנו מציעים שיעורים המיועדים במיוחד לילדים, החל מגיל 3.5. ג'יו-ג'יטסו היא פעילות מצוינת לילדים, מקדמת כושר גופני, משמעת, כבוד וביטחון עצמי. שיעורי הילדים שלנו מותאמים להיות בטוחים, מהנים ומרתקים, תוך התמקדות בטכניקות המתאימות לגיל.

מהם היתרונות של אימון בג'יו-ג'יטסו?

אימון בג'יו-ג'יטסו מציע יתרונות רבים, לרבות שיפור הכושר הגופני, הגברת הכוח והגמישות, כישורי הגנה עצמית משופרים, הפגת מתחים ותחושת קהילה. זה גם עוזר לפתח קשיחות נפשית, משמעת וכישורי פתרון בעיות.

איך אני נרשם לשיעור?

ההרשמה לשיעור היא קלה. אתה יכול לבקר באתר האינטרנט שלנו ולמלא את טופס ההרשמה המקוון, או שאתה יכול להגיע אלינו באופן אישי ולהירשם לאימון. אנו מציעים שיעור ניסיון חינם לחברים חדשים, כך שתוכל לחוות את סביבת ההדרכה שלנו לפני ההתחייבות.

בואו לבקר אותנו בבית סול פייטרס ברחוב חפץ חיים 10 ת״א,
בו כל אחד מהחניכים מקבל יחס אישי וחם מכל אחד מהמדריכים שלנו.

מערכת שעות

זמןשנישלישיחמישישישי
15:30   מזרון פתוח
17:00צעירים צעירים 
17:45קטנטנים קטנטנים 
19:30בוגרים בוגרים 
20:00 גרפלינג  
20:30גרפלינג   

התאמנו עם אלופי העולם
היחידים בתל אביב