הצטרפו למשפחת אמנויות הלחימה שלנו – ההרשמה בעיצומה!

עמית בורשטיין
עמית בורשטיין, לוחם מעוטר, זכה בתואר 'ספורטאי השנה לשנת 2023 מטעם משרד הספורט. עם שני תארי אליפות העולם, ארבע זכיות באליפות אירופה ותארים בינלאומיים רבים, המומחיות שלו זוכה להכרה נרחבת בקהילת אומנויות הלחימה.
גיא בורשטיין
גיא בורשטיין, הידוע בכישרון ובטכניקה יוצאי הדופן שלו, מחזיק בשלושה תארים עולמיים, תואר אלוף 'פאן אמריקן', והוכתר חמש פעמים לאלוף אירופה. עם תארים בינלאומיים רבים, הוא לא רק וירטואוז אומנויות לחימה, אלא גם מצטיין כמאמן ילדים מהשורה הראשונה.

המאמנים שלנו

את האקדמיה שלנו מובילים הלוחמים המעוטרים ביותר באירופה, בעלי שם עולמי, עמית וגיא בורשטיין. תכנית הלימודים של כל תכנית מעוצבת ומובנית בקפידה על מנת לטפח אווירה לימודית מיטבית עבור תלמידינו.

היכנסו לעולם אומנויות הלחימה שלנו, שבו מורשת פוגשת מצוינות! אנו מציעים אימונים ברמה הגבוהה ביותר, מעצבים אלופים בג'יו ג'יטסו ומייצגים בכבוד רב את ישראל בעולם. החוויה אצלנו מאופיינת ביחס אישי וקרוב לכל מתאמן, בקבוצות קטנות, ומדריכי העילית שלנו מנחים כל מתאמן למיצוי מלוא הפוטנציאל שלו. הצטרפו אלינו ליצירת היסטוריה משותפת על המזרן.

הסיפור שלנו

אנו חברי נבחרת ישראל בג'יוג'יטסו ברזילאי, המחזיקים בשלל תארים בינ"ל, ביניהם 4 תארי אליפות העולם, 8 תארי אליפות אירופה. לאחר שהייה בת חודשים ארוכים בבתי הספר הטובים בעולם, פתחנו את האקדמיה שלנו, כדי לעשות את הדברים אחרת.

אצלנו תרכשו מיומנויות עילית ותהפכו לבטוחים, גמישים, ממוקדים, ובעלי כושר גופני. תיבנו ביטחון עצמי בלתי מעורער והלך רוח של אלופים.

המתחרים מבניכם, יעברו אימוני טכניקה ברמה המתקדמת ביותר, בשילוב הכנה טקטית ואסטרטגית. למתאמנים אצלנו, קיים אופק תחרותי במסגרת נבחרת ישראל, אשר עשוי לזכותם במלגות והכרה כ'ספורטאי מצטיין' בצה"ל.

התאמנו עם אלופי העולם
היחידים בתל אביב

מערכת שעות

זמןשנישלישיחמישישישי
15:30   מזרון פתוח
17:00צעירים צעירים 
17:45קטנטנים קטנטנים 
19:30בוגרים בוגרים 
20:00 גרפלינג  
20:30גרפלינג